Özellikleri

“Mesaj Servisi”, sadece bir SMS gönderim programı değildir.
“Mesaj Servisi”, dinamiktir.
“Mesaj Servisi”, marka ve firma imajınızı destekleyicidir.
“Mesaj Servisi” sabretmeyi bilir, hafızası kuvvetlidir.
“Mesaj Servisi” ile kişiye özel mesajlar göndermek mümkündür.
“Mesaj Servisi” hızlıdır.
“Mesaj Servisi” kişisel haklara saygılıdır.
“Mesaj Servisi” yeteneklidir.
“Mesaj Servisi” hata yapmaz ve yaptırmaz.
“Mesaj Servisi” operatör farkı gözetmez.
“Mesaj Servisi” hesabını bilir, ekonomiktir.

Müşterilerinizi, Personelinizi ve herhangi bir sebepten ötürü kontakta bulunduğunuz kişileri en verimli ve kolay ulaşılabilir bir şekilde sınıflandırıp kayıt altına almanızı sağlayan bir “Müşteri ilişkileri yönetimi” modülüne de sahiptir.

Dinamik yapısı nedeniyle, kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirilebilen bir programdır. Bu özellik sayesinde, kullanmaya başladığınız Mesaj servisi paketi bir süre sonra kişiselleştirmeler sonucunda başka bir kimliğe bürünebilecektir.

Gönderilen mesajların gönderen kısmında tercihinize göre firmanızın adı, markanız ya da web adresiniz yer alır. Not: Bu konu marka tescili, isim kullanım hakkı gibi önkoşullara bağlıdır. Detaylar sözleşme ekinde açıklanmıştır.

Kullanıcılar, gönderecekleri mesajların tarihini beklemek zorunda değillerdir. Mesajlarını son ana bırakmadan, günlerce önceden hazırlıklarını tamamlayıp, gönderilmesini istedikleri tarihi yazmaları ve gönder tuşuna basmaları yeterlidir. İçiniz rahat olsun, tanımladığınız tarih geldiğinde mesajlarınız yerine ulaşacaktır. Böylece özellikle bayram ve yılbaşı gibi zaten iş yoğunluğunun çok olduğu günlerde bir de tebrik mesajlarınızla uğraşmamış olursunuz. Siz ve ekibiniz tatilde olabilirsiniz, keyfinize bakın! Nasıl olsa sizin yerinize mesajlarınızı atan “Mesaj Servisi” var.

Gelişmiş yazılımı sayesinde, siz sadece bir mesaj yazacaksınız, Önüne gelmesi gereken, örneğin Sayın Ali KAYA ve benzeri, ön ekleri numarasına göre “Mesaj Servisi” kendisi atayacaktır. Böylece binlerce kişi adını mesajlar yazılırken tek tek girmeye gerek kalmayacaktır.

Onbinlerce SMS’i sadece bir saat içerisinde, alıcılarına ulaştırabilir. Belli zaman aralıklarının haricinde mesaj göndermeyi otomatik olarak durdurur. Böylece gecenin bir yarısı, ya da sabah erken saatlerde kimsenin telefonuna mesaj gönderilip, rahatsız edilmemiş olur. Kontak listenizi exelden kopyalamanıza olanak tanır.

Kayıtlarınız arasında eksik ya da yanlış girdiklerinize karşı sizi uyarır. Mesajlarınızı göndermeden önce mutlaka son onay ister. Sizin SMS’leriniz Turkcell alt yapısını kullanarak gider ama alıcıların başka bir operatöre kayıtlı olmaları mesajlarınızın hızını kesmez, fiyatını değiştirmez. Atılacak SMS adetlerine göre en uygun fiyat uygulanır. Bu konuda danışmanlık hizmeti verilerek en uygun tarifeye yönlendirme yapılır.